2018 wordt het jaar van de OG-comebacks, zo ook deze Nike Air Max 180 'Ultramarine'.
De Air Max 180 zal bij veel sneakerheads altijd een speciaal gevoel naar boven brengen. Hij werd voor het eerst gedropt in 1991 in Ultramarine colorway. Erna volgde meer colorways, wat deze sneaker imens populair maakte!
De 180 Ultramarine maakt gebruik van de kleur Solar Red rond de air unit en hiel, perfect aangevuld door een levendige kleur blauw op de Swoosh, de voering en de neus. De schoen maakt op de toebox gebruik van premium nubuck en helder wit mesh.
Wanneer komt hij weer? Het lijkt erop dat de drop op 2 februari zal zijn. Dus nog even geduld en dan kan ook jij deze dope sneaker opnieuw bemachtigen!
Voor nu enjoy the picas en blijf onze social channels volgen Facebook, Instagram en Twitter.
Bij Kickz Swap heb je de keuze uit twee opties om je advertentie te plaatsen.
Ik wil mijn advertentie gratis plaatsen en betaal geen 2,5% bemidellingskosten aan Kickz Swap. De verkoop van de sneakers gaat rechtstreeks tussen de verkoper en koper. Kickz Swap is verder niet aansprakelijk mocht er iets fout gaan.